Mahmut Bey Mah. Halkalı Cad. No : 5/C Bağcılar / İSTANBUL

0532 544 16 63 Murat KILIÇ

Hakkımızda

Auto Teknik,1994 yılından bu yana dizel pompa parçaları ve enjektör yedek parçaları alanlarında faaliyet göstermektedir.İstanbul Bağcılar bölgesinde  hizmet veren Auto teknik , enjektör pompa tamir, bakım ve temizliği konusunda yardımcı olmaktadır.

Bu güne kadar büyük yollar kat etmemizdeki ve gelişmemizdeki en önemli faktör müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutup zamanında iş teslimatlarımızı zamanında yapmamızdır. Elemanlarımız pompa enjektör tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Sizlere Enjektör pompa tamiri konusunde daha iyi yardımcı olabilmek için kendimizi her geçen gün güncelleyip yenilemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizle beraber bugünlere gelen Auto teknik bundan sonraki günlerde de sizlerden aldıgı güçle hızla gelişip, sektöründe müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek duruma gelecektir. 7/24 telefon desteği sağlayan Auto Teknik, çekici hizmeti ile de müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

En son teknoloji bilgisayarlı cihazlarımızla arıza tespiti yapıp enjektör bakım ve temizliği uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Auto Teknik,enjektör ve pompa yedek parça temini konusunda da siz değerli müşterilerimize önemli destekler vermektedir. Yedek parça hizmetimiz Auto Teknik garantisi altında olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca aracınızdaki diğer oluşan arızalar için de Ateştuğla Bağcılar  bölgesinde gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız.

Hedefimiz Auto Teknik markasını en üst seviyeye taşıyarak verdiğimiz güven sayesinde müşterilerimizle samimi dostluklar kurarak tekrar tekrar çalışma imkanı yakalamaktır.

 

Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kalite ve güven sunuyoruz.

Geniş yetkili servisimizle dizel araç sahiplerinin her sorununu çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Çeyrek asırdır, dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren Auto Teknik Dizel, dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçisi olan Delphi, Siemens, Bosch, Zexel, Doowon yetkili servisi olarak dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir. .

Auto Teknik " Dizel'de çözüm ortağınız "

Yüksek Teknoloji

Bilgisayar teknolojisinin her yere girdiği günümüzde, dizel pompa ve dizel test ekipman ve cihazlarının DOĞRU ve BİLİNÇLİ kullanımı çok önemlidir. Auto Teknik Dizel Pompa bu önemin farkında olarak, dizel ve sistemleri ile ilgili bilgisini ve teknolojisini daima güncel tutmayı amaçlar.

7/24 Yol Yardımı

Aracınız mı bozuldu? Servisimizde, aracınızla ilgili her türlü sorunda size bir telefon kadar yakınız. Aracınızı bulunduğu yerden servisimize özel çekici araçlarla getirmek kaydıyla, arızaları tespit edip, kısa sürede size sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilmesini sağlanır.

Yüksek Performans

Auto Teknik Dizel Pompa Bosch, Delphi, Siemens , Zexel ve Doowon ile Yakıt Sistemi Kullanan Tüm Dizel Araçların Pompa Enjektör Ayar ve Onarımı ile Araçlarda Yüksek Performans Elde Edilmektedir. Ayrıca Tüm Müşterilerimize TSE Kalitesinde Güvenilir Hizmet Sunmaktayız.